Cesky
English
Deutsch

O nás

Světlo je jedním z efektivních zdrojů pro naplnění základních lidských potřeb. Výrazně působí na všechny lidské smysly a v konečné míře by bez něj nebylo života na Zemi. Pouze člověk má potřebu i umělého světla, jehož kvalita a energetická náročnost je velmi rozdílná. Naším cílem je přinášet svítidla s nejnovějším technologickým vývojem LED světelných zdrojů. Svítidla Q Lighting mají vysoce kvalitní světelný tok s nízkou energetickou náročností a přispívají tak k lepší ochraně životního prostředí i osobního zdraví. Od roku 2012 se specializujeme na dovoz a distribuci profesionálních LED svítidel s nejvyššími technickými parametry BenQ Lighting i designových LED svítidel QisDESIGN spadající pod BenQ Group.

V roce 2014 byla pro evropský trh uzavřena distribuce BenQ Lighting. Po vzájemném jednání jsme převzali dovoz a distribuci profesionálních svítidel, pro Evropu pod dohodnutou značkou Q Lighting. Nadčasová designová svítidla QisDESIGN jsou nadále nabízena v rámci naší distribuční smlouvy s BenQ.

Patentovaná technologická řešení posouvají svítidla Q Lighting na nejvyšší pozice v odvětví osvětlovací techniky. Výrobní linky na Taiwanu mají kontinuální zkušenosti s technologií LED již od roku 1977, a tím patří mezi nejstarší na světě. Každý výrobek, který opouští výrobní linku, je podroben náročným testům, kterými se ověřují deklarované parametry. Kromě měření světelných hodnot je každé svítidlo testováno tepelnou zátěží krátkodobě na 110°C a dlouhodobě na 85°C. Certifikace, testování a prověření produktů je protokolárně vydáváno autorizační autoritou SGS Electronics & Communications Laboratory.

Výjimečné postavení na trhu mají svítidla Q Lighting technologickou zárukou investice.

Vytvoření výrobní kapacity pro vybrané modelové řady svítidel v EU nám umožňuje provádět revitalizaci svítidel BenQ Lighting. Tento jedinečný postup má významný efekt ve snížení Vašich nákladů při obnově svítidel a zároveň dopad na výrazné snížení uhlíkové stopy Vaší investice do našich svítidel. Pro evropský trh vyvíjíme také nové modely a modifikace stávajících.

©Jhrdy.eu| 2019