Cesky
English
Deutsch

DOWN LIGHT - Profesionální podhledová svítidla

Main Image
Image Image Image

Výkonné a kvalitní řešení osvětlení do podhledu
LED svítidlo s integrovaným zdrojem
Jednoduché přepínání teploty chromatičnosti

Svítidla řady DLA1 a DLA2 svou konstrukcí nabízí výkonná a kvalitní řešení podhledového osvětlení domácností, kanceláří, restaurací, chodeb a sociálních zařízení.

Kvalitní COB čip garantuje vysoký výkon se symetrickým vyzařováním. LED podhledové svítidlo je odolné proti krátkodobým výpadkům napájení, a to bez vlivu na životnost svítidla.
Model DLA2 umožňuje jednoduchou volbu teploty bílé 3000 K, 4000 K a 5700 K obyčejným vypínačem bez dalších řídících prvků. Osvětlení interiéru je tak možné přizpůsobit podle aktuálního denního světla nebo pocitu.

Přísný výběr vlastních kvalitních korigovaných mCOB dodržuje ANSI Binning standardy pro zajištění stejné barvy a intenzity světelného toku. Každý jednotlivý výrobek splňuje deklarované světelné parametry v pásmu ±2,5 %.

Svítidla řady DLA1 a DLA2 splňují požadavek na věrné podání barev a jejich světelný tok má výrazné omezení UVA a UVB složek.

Snadno se montují do podhledu nebo v designovém dřevěném rámečku přisazené na strop. Svou konstrukcí jsou jednoduchá na údržbu.


Ke stažení


©Jhrdy.eu| 2019