Cesky
English
Deutsch

FLOOD LIGHT 1 - venkovní odolná svítidla

Main Image
Image Image

Modulární svítidla s rozsahem příkonu 30 W až 80 W
Patentované řešení konstrukce chlazení MCOB
Rozsah provozních teplot -35 °C až +55 °C

Profesionální odolná svítidla řady FLA1 jsou určena k osvětlení prostor s širokým rozsahem teplot i ve znečištěném ovzduší a s vysokým nárokem na kvalitu světla.

Výkonová řada FLA1 umožňuje optimalizovat volbu svítidla pro venkovní i vnitřní osvětlení např. parkovacích stání, komunikačních prostor hal, fasád budov, památkově chráněných objektů apod.

Svítidla řady FLA1 mají provozní spolehlivost v rozsahu okolních teplot dle norem EN -35 °C až +55 °C. Svítidla jsou polohovatelná s aretací. Symetrický vyzařovací úhel umožňuje rovnoměrné osvětlení velkých ploch. Stálost světelně technických parametrů je zajištěna vrstveným sklem s úpravou proti tříštění a s UV filtrem. Svítidla řady FLA1 mají stálý světelný tok bez stroboskopického efektu.

Technologie výroby použitého MCOB (Multi Chip on Board) dodržuje ANSI Binning standardy pro zajištění stejné barvy a intenzity světelného toku. Každý jednotlivý výrobek splňuje deklarované světelné parametry v pásmu ±2,5%. Světelný zdroj s plným barevným spektrem má výrazné omezení UVA a UVB složek záření. Vysoce kvalitní napájecí zdroj může být řízen analogově, frekvenčně nebo pomocí sběrnice DALI.

Životnost svítidel řady FLA1 v celém rozsahu provozních teplot garantuje patentovaná konstrukce odvodu tepla z MCOB na chladič a speciálně vyvinuté polyuretanové těsnění. Povrch robustního těla chladiče je opatřen speciální aplikací proti ulpívání nečistot. Tím je výrazně snížena perioda údržby.


Ke stažení


©Jhrdy.eu| 2019