Cesky
English
Deutsch

FLOOD LIGHT 2 - venkovní odolná svítidla

Main Image
Image Image Image Image

Modulární svítidla s rozsahem příkonu 30 W až 200 W
Patentované řešení konstrukce chlazení čipu
Rozsah provozní teploty -30 °C až +55 °C

Profesionální odolná svítidla řady FLA2 jsou určena k osvětlení prostor s širokým rozsahem teplot i ve znečištěném ovzduší a s vysokým nárokem na kvalitu světla a spolehlivost.

Výkonová řada svítidel FLA2 umožňuje optimalizovat volbu svítidla pro venkovní i vnitřní osvětlení např. parkovacích stáních, fasád budov, památkově chráněných objektů apod.

Spolehlivost svítidel řady FLA2 je zajištěna dvěma MCOB (Multi Chip on Board) a každý MCOB má vlastní napájecí zdroj. Svítidla mají nastavitelný držák. Vyzařovací úhel umožňuje efektivní osvětlení velkých ploch. Stálost světelně technických parametrů je zajištěna vrstveným sklem s úpravou proti tříštění a s UV filtrem.
Svítidla řady FLA2 mají konstantní světelný tok bez stroboskopického efektu.

Technologie výroby použitého MCOB dodržuje ANSI Binning standardy pro zajištění stejné barvy a intenzity světelného toku. Každý jednotlivý výrobek splňuje deklarované světelné parametry v pásmu ±2,5%.

Světelný zdroj s plným barevným spektrem má výrazné omezení UVA a UVB složek záření. Vysoce kvalitní napájecí zdroj může být řízen analogově, frekvenčně nebo pomocí sběrnice DALI.

Životnost svítidel řady FLA2 v celém rozsahu provozních teplot garantuje patentovaná konstrukce odvodu tepla z MCOB na chladič a speciálně vyvinuté polyuretanové těsnění. Povrch robustního těla chladiče je opatřen speciální aplikací proti ulpívání nečistot. Tím je výrazně snížena perioda údržby.


Ke stažení


©Jhrdy.eu| 2019