Cesky
English
Deutsch

HIGH BAY - svítidla do nejnáročnějších podmínek

Main Image
Image Image Image

Modulární svítidla s rozsahem příkonu 50 W až 200 W
Originální patentované chlazení
Spolehlivý provoz při teplotách -40 °C až +60 °C

Profesionální závěsná svítidla HBLA1 s velmi nízkým oslněním jsou určena k použití do prostředí s širokým rozsahem teplot i v znečištěném ovzduší. Široká výkonová řada HBLA1 umožňuje optimalizovat volbu svítidla pro různé osvětlení např. skladovacích a výrobních hal včetně těžkých provozů, obchodních prostor, osvětlení pod portálovými jeřáby, osvětlení chodeb, sportovišť, atrií, apod.

Řada svítidel HBLA1 mají vysokou provozní spolehlivost v rozsahu okolních teplot -40 °C až +60 °C. Hliníkové stínítko svou konstrukcí výrazně omezuje rušivé oslnění UGR a integrovaná optika umožňuje volbu širokého nebo úzkého úhlu osvětlení. Napájecí zdroj svítidla vytváří stálý světelný tok bez stroboskopického efektu. Stabilitu světelně technických parametrů zajišťuje temperované sklo optiky.

Technologie výroby použitého MCOB (Multi Chip on Board) dodržuje ANSI Binning standardy pro zajištění stejné barvy a intenzity světelného toku. Každý jednotlivý výrobek splňuje deklarované světelné parametry v pásmu ±2,5%.

Dlouhá životnost svítidla HBLA1 je dána kombinací špičkového napájecího zdroje a vlastního MCOB s patentovanou konstrukcí odvodu tepla na chladič. Povrch velké plochy měděného chladiče je opatřen speciální aplikací s vysokou odolností proti ulpívání nečistot. Tímto se výrazně snižuje perioda údržby a zvyšuje efektivita chladiče s přímým vlivem na životnost svítidla.

S řadou svítidel HBLA1 mají zákazníci nejnižší celkové náklady na osvětlení

Produktové listy ke stažení se liší pouze referenčními fotografiemi z instalací v České republice.


Ke stažení


©Jhrdy.eu| 2019