Cesky
English
Deutsch

FLAT panely – profesionální a industriální svítidla

Main Image
Image Image

Elegantní náhrada zářivkových svítidel s vyšší efektivitou
Univerzální konstrukce pro montáž nebo zavěšení
Velmi tenký profil s vysokou homogenitou světla

Profesionální LED panely řady FPL-EL jsou určeny především pro osvětlení prostor a pracovišť, kde je kladen velký důraz na kvalitu a rovnoměrnost světla při nízkém oslnění UGR. Výborné využití mají i v kancelářích, učebnách, ordinacích, na chodbách, v obytných prostorech apod. Světelné zdroje panelů FPL-EL jsou umístěny nepřímo v boku difusoru, proto je svítidlo velmi tenké a světlo z tohoto panelu je homogenní.

Výrazné omezení oslnění UGR je zajištěno vyladěným poměrem výkonu mCOB čipů (microchip on Board) a světelné propustnosti plochého difusoru. Tím je zajištěna vysoká homogenita světla.
Přísný výběr vlastních kvalitních korigovaných mCOB dodržuje ANSI Binning standardy pro zajištění stejné barvy a intenzity světelného toku.

Každý jednotlivý výrobek splňuje deklarované světelné parametry v pásmu ±2,5%. Panely FPL-EL splňují požadavek na věrné podání barev a jejich světelný tok má výrazné omezení UVA a UVB složek.

Panely řady FPL-EL mohou být umístěny v prostorách s okolní teplotou až +45°C. Pro udržení dlouhé životnosti a parametrů je důležité chlazení, které má u tohoto modelu dvakrát větší plochu chladiče než běžné LED panely.

Panely řady FPL-EL se snadno montují do podhledů, mohou být přisazeny nebo zavěšeny. Svou konstrukcí jsou jednoduché na údržbu.

LED panely FPL-EL PRISMA jsou určeny především pro osvětlení zdravotnických zařízení, kde je kladen velký důraz na kvalitu světla a nízké oslnění.
Výborné využití mají i v laboratořích, v průmyslu na kontrolních linkách apod.

Světelné zdroje panelů jsou umístěny nepřímo v boku difusoru, proto je svítidlo velmi tenké a světlo z tohoto panelu je homogenní. Výrazné omezení nežádoucího oslnění je zajištěno lomem světla v prismatické konstrukci plochého difusoru. Tím je splněn požadavek norem pro náročné úkony a zákroky ve zdravotnictví.

Přísný výběr vlastních kvalitních mCOB čipů (microchip on Board) dodržuje ANSI Binning standardy pro zajištění stejné barvy a intenzity světelného toku. Každý jednotlivý výrobek splňuje deklarované světelné parametry v pásmu ±2,5 %. Panely FPL-EL PRISMA splňují požadavek na věrné podání barev. Tato vlastnost je požadována například při výběru vhodného odstínu zdravotnických materiálů.

Světelný tok panelů FPL-EL PRISMA má výrazné omezení UVA a UVB složek. Tato vlastnost je důležitá při práci s materiály, které reagují s UV zářením. Panely FPL-EL PRISMA mají konstantní světelný tok bez stroboskopického efektu.


Ke stažení


©Jhrdy.eu| 2019