Cesky
English
Deutsch

STREET LIGHT - odolná svítidla nejen pro pouliční osvětlení

Main Image
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Originální konstrukce svítidel 30 až 230 W
Vysoká efektivita svítivosti (lm/W)
Spolehlivý provoz v rozsahu teplot -40°C až +60°C

Profesionální pouliční svítidla řady SCLA jsou určena k osvětlení prostor s širokým rozsahem teplot i v znečištěném ovzduší a s vysokým nárokem na kvalitu světla.

Široká výkonová řada SCLA umožňuje optimalizovat volbu svítidla pro osvětlení venkovních prostor, jako jsou komunikace všech druhů, parkoviště, skladové areály, odstavné plochy a další prostranství. Lze je využít i ve vnitřních prostorách, interiérech výrobních hal, skladů apod.

Svítidla řady SCLA mají provozní spolehlivost dle norem EN v celém rozsahu okolních teplot -40 °C až +60 °C. Velmi odolná optika efektivně usměrňuje světelný tok do obdélníkového prostoru 130° x 60°. Stálost světelně technických parametrů je zajištěna odolným sklem.

SCLA mají konstantní světelný tok bez stroboskopického efektu. Každé svítidlo je opatřeno proudovým chráničem 20 kA. Technologie výroby použitých MCOB (Multi Chip on Board) dodržuje ANSI Binning standardy pro zajištění stejné barvy a intenzity světelného toku. Každý jednotlivý výrobek splňuje deklarované světelné parametry v pásmu ±2,5 %. Vysoce kvalitní napájecí zdroj může být řízen analogově, frekvenčně nebo pomocí sběrnice DALI.

Životnost svítidel řady SCLA v celém rozsahu provozních teplot garantuje patentovaná konstrukce odvodu tepla z MCOB na chladič a speciálně vyvinuté polyuretanové těsnění. Konstrukce těla svítidla, která k chlazení využívá také přirozené proudění vzduchu je opatřena speciální aplikací proti ulpívání nečistot. Tím je výrazně snížena perioda údržby.


Ke stažení


©Jhrdy.eu| 2019